• Wpisów: 2
  • Średnio co: 2 lata
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 22:09
  • Licznik odwiedzin: 882 / 2253 dni
 
graphcompoznan
 
Sprawne i kompleksowe zarządzanie siecią detaliczną możliwe jest dzięki zastosowaniu rozwiązania oferowanego przez firmę Graphcom.
Comarch Retail to narzędzie dedykowane do kompleksowego zarządzania siecią detaliczną na wszystkich poziomach organizacyjnych w ramach jej struktury.

Aplikacja pozwala na elastyczne dopasowanie systemu do wymagań konkretnej branży i firmy. Integracja Comarch Retail z Comarch Altum i Comarch CDN XL umożliwia wykorzystanie dedykowanych raportów Business Intelligence, służących do pełnego monitorowania i porównywania wyników sprzedaży poszczególnych sklepów, analiz procesów logistycznych czy skuteczności przeprowadzonej kampanii marketingowej.

Rozwiązanie Graphcom to szybka i ergonomiczna wymiana dokumentów handlowych i magazynowych na linii centrala sieci - zaplecze sklepu - punkt sprzedaży. Dokumenty generowane przez sklepy przesyłane są w procesie synchronizacji do centrali, gdzie od razu są widoczne w systemie. Możliwość szybkiego generowania dokumentów na podstawie wcześniej realizowanych transakcji usprawnia procesy operacyjne sieci detalicznej, eliminując konieczność wielokrotnego wprowadzania tych samych danych do systemu.

Wykorzystanie oprogramowania ERP dostarczanego przez firmę Graphcom skraca czas wdrożenia, wpływa na większe bezpieczeństwo inwestycji oraz redukcję całkowitych kosztów posiadania.

Ponieważ zakup systemu informatycznego ERP to inwestycja, która musi przynieść zwrot, należy dokonać oceny tego czy i w jakim czasie uda się go uzyskać. Graphcom proponuje przeprowadzenie Audytu Korzyści. Wykaże on realne, policzalne korzyści zarówno w zakresie oszczędności czasu pracowników jak i poprawy rentowności firmy. Doświadczenia firmy pokazują, że czas zwrotu z inwestycji w system ERP nie przekracza 24 miesięcy.

Graphcom Sp. z o.o. specjalizuje się we wdrożeniach systemów informatycznych klasy ERP produkcji Comarch. Oferta oparta na najnowocześniejszych produktach oraz unikalnym sposobie analizy potrzeb klienta, prowadzi do skutecznej realizacji wdrożeń, pozwalając uzyskać klientom mierzalne rezultaty biznesowe.

Nie możesz dodać komentarza.